$39.22 €42.36
weather +10 Київ

Українська тенісистка Костюк програла польці Швьонтек на Roland Garros

Українська тенісистка Костюк програла польці Швьонтек на Roland Garros Костюк програла з рахунком 3–6, 4–6

Українка Марта Костюк в 1/8 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Roland Garros програла чинній чемпіонці турніру, польці Ізі Швьонтек. Про це повідомляють на сайті змагання.

Матч тривав 1,5 години, зауважує "Великий теніс України". У першій партії Костюк повела з брейком 2–1, після чого п'ять геймів із наступних шести в боротьбі виграла Швьонтек.

На старті другого сету суперниці обмінялися брейками, потім польська тенісистка знову вийшла вперед (4–3). Українці не вдалося реалізувати шанс на зворотний брейк, а в наступному геймі вона пішла з матчболу на своїй подачі.

Остаточний рахунок становить 3–6, 4–6 на користь польки. В 1/4 фіналу Швьонтек зіграє проти гречанки Марії Саккарі.

Костюк була останньою українкою на Roland Garros. Перша ракетка України Еліна Світоліна свій матч третього кола 5 червня програла.

У 2021 році Відкритий чемпіонат Франції з тенісу на ґрунтових кортах відбувається з 30 травня до 12 червня. Це один із чотирьох турнірів серії Великого шолому.