$39.80 €43.26
weather +24 Київ

Українська тенісистка Цуренко виграла матч першого кола на Roland Garros

Українська тенісистка Цуренко виграла матч першого кола на Roland Garros Цуренко здобула перемогу у трьох сетах

Друга ракетка України Леся Цуренко вдало стартувала на Відкритому чемпіонаті Франції, обігравши тенісистку зі Швейцарії Штефані Фогеле.

Леся Цуренко з України в матчі першого кола Відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Roland Garros) обіграла Штефані Фогеле зі Швейцарії– 4:6, 6:2, 6:2. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч тривав дві години й одну хвилину.

Друга ракетка України Цуренко зараз посідає 39-те місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації. Фогеле – на 99-му місці в рейтингу.

У другому колі суперницею української тенісистки стане Коко Вандевеге зі США, яка в Парижі посіяна під 15-м номером.

В 1/32 фіналу Roland Garros вийшли також українки Еліна Світоліна і Катерина Козлова. Катерина Бондаренко свою зустріч першого раунду програла.