$39.57 €42.16
weather +16 Київ

Українські легкоатлети Рижикова і Проценко завоювали медалі у фіналі сезону "Діамантової ліги"

Українські легкоатлети Рижикова і Проценко завоювали медалі у фіналі сезону "Діамантової ліги" Проценко повторив свій найкращий результат сезону у змаганнях зі стрибків у висоту
У Цюриху (Швейцарія) у другий день фіналу "Діамантової ліги" українські спортсмени завоювали срібну і бронзову медалі. Про це 9 вересня повідомляють у Twitter Національного олімпійського комітету України.

Друге місце у стрибках у висоту, повторивши свій найкращий результат у сезоні – 2,30 м, посів Андрій Проценко, зазначають на сайті змагань.

Третьою в бігу на дистанції 400 метрів із бар'єрами фінішувала Анна Рижикова, вона продемонструвала час 53,70 с. Ще одна українка Вікторія Ткачук посіла четверте місце, оновивши персональний рекорд (53,76 с).

8 вересня призові місця у фіналі сезону "Діамантової ліги" посіли Ярослава Магучіх (стрибки у висоту) і Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину).

"Діамантова ліга" – легкоатлетичний комерційний турнір із 14 етапів. За головний приз змагань борються представники дев'яти бігових і семи технічних легкоатлетичних дисциплін як у чоловіків, так і в жінок.

Ці змагання 2010 року започаткувала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій. "Діамантова ліга" замінила іншу серію змагань, "Золоту лігу", старти в якій проводили в період із 1998-го до 2009 року.