$39.60 €42.44
weather +11 Київ

Українські спортсменки завоювали золото, срібло і бронзу на чемпіонаті світу з фридайвінгу Змагання відбулися в Туреччині

Українські спортсменки Наталія Жаркова і Катерина Садурська завоювали золоту, срібну і бронзову медалі чемпіонату світу з фридайвінгу Kaş Başka, який проводили в Туреччині. Про це свідчать дані сайта чемпіонату.

Змагання відбувалися в категоріях "вільне занурення", "постійна вага з ластами", "з моноластою, без ласт".

У категорії "постійна вага" без ласт переможницею стала Жаркова, її результат – 65 м, срібна медаль дісталася Садурській, у якої результат 55 м. Третє місце посіла представниця Туреччини Ярен Тюрк – 47 м.

У категорії "постійна вага з ластами" Жаркова завоювала бронзову медаль із результатом занурення на 94 м. Перше місце в цій категорії у громадянки Словенії Аленкі Артнік із результатом 106 м, срібна медаль дісталася італійці Алессії Зеккіні, її результат – 105 м.