$39.60 €42.44
weather +10 Київ

Український боксер Хижняк здобув срібло на Олімпіаді в Токіо

Український боксер Хижняк здобув срібло на Олімпіаді в Токіо Хижняк виборов срібло
Чемпіон світу з боксу у ваговій категорії до 75 кг українець Олександр Хижняк виборов срібну медаль на Олімпійських іграх у Токіо. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

У фіналі українець змагався із бразильцем Гебертом Соузою.

Перші два раунди Хижняк лідирував, але у третьому пропустив удар і впав у нокдаун. Рефері зупинив бій.

Отже, золоту медаль виграв бразильський спортсмен.

Скріншот: olympics.com Скріншот: olympics.com

Бронзові нагороди здобули Еумір Марсьяль із Філіппін і Гліб Бакші (Олімпійський комітет Росії), які програли у півфіналі.

Олімпійські ігри 2020 року мали відбутися в Токіо із 24 липня до 9 серпня минулого року, але через поширення коронавірусної інфекції змагання перенесли на 2021 рік. Вони почалися 23 липня і триватимуть до 8 серпня. В Олімпіаді бере участь приблизно 11 тис. спортсменів.

Зараз в активі українських спортсменів 16 медалей (одна золота, п'ять срібних і 10 бронзових). Як повідомляють на сайті Олімпіади, вона посідає 41-ше місце у фінальному заліку (16-те – за кількістю медалей).