$41.11 €44.88
weather +25 Київ
languages

Український борець Мчедлідзе програв у боротьбі за бронзову медаль на Олімпіаді 2024 Українець не зміг завоювати бронзи

Український борець вільного стилю (до 97 кг) Муразі Мчедлідзе виступив у змаганнях серед чоловіків на Олімпійських іграх 2024 року й програв у поєдинку за бронзову медаль представнику Азербайджану Магомедхану Магомедову, повідомляють на сайті Олімпійських ігор.

Рахунок поєдинку – 0:10.

30-річний українець переміг у попередньому поєдинку представника ПАР Ніколааса Йоганнеса де Ланге з рахунком 5:3. Отже, він вийшов у бронзовий фінал.

Мчедлідзе розпочав свій шлях на турнірі з перемоги над представником Туреччини Ібрагімом Чифтчі (5:1), пише "Чемпіон". Надалі Муразі зазнав поразки у чвертьфіналі, де достроково поступився грузину Гіві Матчарашвілі на першій хвилині другого періоду. Він зміг потрапити до втішних поєдинків завдяки виходу Матчарашвілі у фінал змагань.

Олімпійські ігри в Парижі проводитимуть до 11 серпня 2024 року. Україну на Олімпіаді 2024 року представляє найменша в історії кількість спортсменів – 140.

Українська олімпійська збірна зараз посідає 22 місце з 12 медалями (три золоті, п'ять срібних і чотири бронзові).