$39.60 €42.44

Український "Колос" дебютував у Лізі Європи УЄФА з перемоги над грецьким "Арісом" Гра відбувалася у Греції

У межах другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА "Колос" із Ковалівки Київської області на виїзді обіграв грецький "Аріс" із рахунком 2:1.

17 вересня у грецькому місті Салоніки футбольний клуб "Колос" із Ковалівки Київської області провів перший у своїй історії матч у Лізі Європи проти місцевого "Аріса". Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався в межах другого кваліфікаційного раунду турніру і завершився перемогою українського клубу. На цьому етапі команди грають один матч.

Перший тайм виявився безгольовим, а у другому "Колос" вийшов уперед – на 47-й хвилині забив Андрій Богданов.

За вісім хвилин Бруну Гама зрівняв рахунок, проте на 63-й хвилині українець Денис Антюх знову вивів свою команду вперед.

Результат 2:1 на користь "Колоса" зберігся до фінального свистка.

У третьому кваліфікаційному раунді українська команда зіграє з "Рієкою" з Хорватії. Матч заплановано на 24 вересня.