$39.60 €42.44
weather +14 Київ

Український півзахисник забив ефектний переможний м'яч у ворота чемпіона Італії з футболу. Це його перший гол за 757 днів. Відео

Український півзахисник забив ефектний переможний м'яч у ворота чемпіона Італії з футболу. Це його перший гол за 757 днів. Відео "Емполі" сенсаційно переміг одного з лідерів чемпіонату Італії "Наполі" 1:0

Український півзахисник клубу "Емполі" Віктор Коваленко забив ефектний гол у ворота чинного чемпіона Італії "Наполі" в поєдинку 12-го туру Серії А. Відеозапис опублікували на YouTube-каналі Serie A.

Коваленко відзначився у компенсований арбітром час. На 91-й хвилині українець отримав передачу від Тайрона Ебюехі й одразу ефектно пробив – м'яч від штанги влетів у ворота "Наполі".

"Емполі", який до матчу набрав сім очок в 11 турах Серії А, у підсумку сенсаційно переміг одного з лідерів чемпіонату Італії "Наполі" 1:0.

За даними ресурсу Transfermarkt, Коваленко в сезоні 2023/24 у складі "Емполі" загалом зіграв 59 хвилин у чемпіонаті Італії. У поєдинку проти "Наполі" українець вийшов на заміну на 71-й хвилині.

Востаннє Коваленко забивав ще 2021 року – у складі колишнього клубу "Спеція" 16 жовтня українець відзначився у воротах "Салернітани", зазначають на сайті Transfermarkt.

Отже, Коваленко не забивав 757 днів, зазначила Tribuna.com.