$39.63 €42.29
weather +23 Київ

Український скелетоніст посів 12-те місце на Олімпіаді

Український скелетоніст посів 12-те місце на Олімпіаді Гераскевич планує добитися максимального результату на наступній Олімпіаді

19-річний Владислав Гераскевич став першим представником України у скелетоні за всю історію Олімпіад.

На зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані 16 лютого завершилися змагання зі скелетону. Про це повідомили на офіційному сайті турніру.

За підсумками чотирьох заїздів золото виборов представник Південної Кореї Юн Сун Бін. Срібна медаль дісталася росіянину Микиті Трегубову, бронзова – британцеві Домініку Парсонсу.

19-річний українець Владислав Гераскевич посів 12-те місце. Він став першим представником України у скелетоні за всю історію Олімпіад. Він також єдиний українець у світовому рейтингу у цьому виді спорту. Його тренує батько.

У коментарі Sport Arena спортсмен говорив, що планує поборотися за максимально високий результат на Олімпіаді 2022 року в Пекіні.