$39.22 €42.36

Українці Лень і Михайлюк набрали 35 очок на двох в NBA

Українці Лень і Михайлюк набрали 35 очок на двох в NBA Після переходу із Detroit Pistons Михайлюк зіграв другий матч за Oklahoma City Thunder
Український центровий клубу Washington Wizards Олексій Лень у поєдинку проти Brooklyn Nets записав до свого активу 20 очок. Захисник клубу Oklahoma City Thunder українець Святослав Михайлюк закинув 15 очок у грі проти клубу Національної баскетбольної асоціації Houston Rockets.

Представники України в Національній баскетбольній асоціації (NBA) Олексій Лень і Святослав Михайлюк провели результативні матчі за свої команди в ніч на 22 березня. Центровий клубу Washington Лінь оновив рекорд результативності в сезоні, пише Twitter Wizards.

Український баскетболіст вийшов у старті Washington Wizards у грі проти другої команди Східної конференції Brooklyn Nets.

За 29 хвилин на паркеті Лінь набрав 20 очок (8–12 – із гри, 4–5 – штрафні) – найбільше в поточному сезоні. Окрім того, українець зробив дев'ять підборів, два блок-шоти і віддав одну результативну передачу.

У поєдинку проти Nets Washington Wizards програли з рахунком 106:113, команда наразі на 13-му місці Східної конференції (15 перемог, 26 поразок).

Усього в регулярному сезоні 2020/2021 Лень зіграв 33 матчі, у середньому за гру набираючи 6,1 очка, зазначають на сайті NBA.

У другому матчі за новий клуб Oklahoma City Thunder 15 очок до свого активу записав український захисник Святослав Михайлюк, а його команда перемогла Houston Rockets – 114:112, інформує сайт NBA.

Михайлюк у поєдинку зіграв 21 хвилину, набравши 15 очок (611 – із гри, 36 триочкові). Окрім того, українець зробив чотири підбори, одне перехоплення і віддав три результативні передачі.

У регулярному сезоні 2020/2021 Національної баскетбольної асоціації Михайлюк провів 38 ігор, набираючи в середньому за поєдинок 6,9 очка.

Команда українця – 12-та в Західній конференції, що має в активі 18 перемог і 24 поразки.