$39.60 €42.44
weather +9 Київ

В останньому турі чемпіонату світу з хокею збірна України з великим рахунком програла японцям В останній грі українці пропустили сім шайб

Попри поразку від Японії з рахунком 1:7, збірна України залишилася у дивізіоні 1В чемпіонату світу з хокею.

28 квітня в останньому турі чемпіонату світу з хокею серед команд дивізіону 1В збірна України програла збірній Японії з рахунком 1:7. Про це повідомляють на сайті змагань, які відбуваються у литовському Каунасі.

У першому і другому періодах українці пропустили дві шайби, у третьому – ще три. Єдиний раз влучити у ворота збірної Японії вдалося у другому періоді.

Українські хокеїсти кидали по воротах майже стільки ж разів, як і суперник (28 і 32 рази), але продемонстрували низький відсоток реалізації.

У підсумку українці посіли п'яте місце в турнірній таблиці з шести команд і наступного року продовжать грати у дивізіоні 1В. У нижчий дивізіон опустилася збірна Хорватії.

У Каунасі збірна України виграла лише один матч – у румунів із рахунком 3:0.