$39.55 €42.43
weather +10 Київ

Збірна України програла хорватам на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України програла хорватам на чемпіонаті світу з хокею Українці програли у другому матчі поспіль

У Литві матч чемпіонату світу з хокею між Україною і Хорватією завершився з рахунком 2: 4.

Українська збірна поступилася команді Хорватії в матчі другого туру чемпіонату світу з хокею серед команд третього дивізіону 1В. Про це повідомляють на сайті змагань, які проходять у литовському Каунасі.

Матч завершився з рахунком 2:4.

Уже в першому періоді хорвати закинули у ворота українців три шайби. Другий період пройшов без результативних ударів по воротах. У третьому періоді українцям удалося відіграти дві шайби. Остаточний рахунок Хорватія встановила на 60-й хвилині.

У попередніх іграх українська команда з рахунком 3:0 перемогла румунів і програла команді Естонії – 0:2. Попереду у збірної України матчі з Литвою та Японією.

Переможець турніру здобуде путівку у другий за значущістю дивізіон 1А. Змагання завершаться 28 квітня.