$39.60 €42.44
weather +15 Київ

Відбір на ЧС 2018: Україна в гостях поступилася Хорватії photo icon

Відбір на ЧС 2018: Україна в гостях поступилася Хорватії Тепер збірна відстає від лідера групи на п'ять очок

Єдиний м'яч у ворота української команди на 38-й хвилині забив хорват Нікола Калініч.

Збірна України на стадіоні "Максимір" у Загребі програла команді Хорватії у п'ятому турі відбору на чемпіонат світу 2018 року. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь хорватів.

Єдиний м'яч у ворота Андрія П'ятова на 38-й хвилині забив Нікола Калініч. На 79-й хвилині українці могли зрівняти рахунок, але Андрій Ярмоленко пробив вище воріт, зігравши на добиванні після стандарту.

Результати двох інших матчів групи I: Косово – Ісландія – 1:2, Туреччина – Фінляндія – 2:0.