$39.22 €42.36

Визначили всіх учасників плей-оф чемпіонату світу з футболу. Останніми стали Бразилія та Швейцарія

Визначили всіх учасників плей-оф чемпіонату світу з футболу. Останніми стали Бразилія та Швейцарія Серби та швейцарці забили п'ять м'ячів на дві команди
2 грудня у Катарі відбулися матчі останнього туру групового турніру чемпіонату світу з футболу у групі G, їхні результати повідомив сайт ФІФА.

У Досі грали збірні Сербії і Швейцарії. У першому таймі глядачі побачили чотири м'ячі, по два – у різних воротах. Забивали швейцарці Джердан Шакірі (на 20-й хвилині) та Брель Емболо (на 44-й), а також серби Александар Мітрович (на 27-й) і Душан Влахович (на 35-й).

На 48-й хвилині Ремо Фройлер вивів Швейцарію вперед. Цей гол дав змогу його команді виграти з рахунком 3:2.

У паралельному матчі в Аль-Даяні грали Камерун і Бразилія. Єдиний м'яч забили у компенсований час другого тайму – відзначився камерунець Венсан Абубакар

Підсумок поєдинку – 1:0 на користь команди Африки.

У плей-оф чемпіонату світу вийшли Бразилія та Швейцарія, у них по шість очок. Американська команда посіла перше місце з огляду на кращу різницю забитих і пропущених м'ячів.

Сьогоднішні матчі завершили групову стадію турніру й сформували останні пари плей-оф.

На цій стадії у 1/8 турніру зіграють: Англія – Сенегал, США – Нідерланди, Франція – Польща, Австралія – Аргентина, Марокко – Іспанія, Хорватія – Японія, Португалія – Швейцарія, Південна Корея – Бразилія.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу 2022 року відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.