$41.09 €44.63
weather +30 Київ
languages

Визначилися всі учасники півфіналів Євро 2024. Нідерланди в останньому чвертьфіналі здобули вольову перемогу над Туреччиною. Фото photo icon

Визначилися всі учасники півфіналів Євро 2024. Нідерланди в останньому чвертьфіналі здобули вольову перемогу над Туреччиною. Фото Нідерланди перемогли Туреччину з рахунком 2:1

Збірна Нідерландів із футболу з рахунком 2:1 перемогла команду Туреччини у чвертьфіналі Євро 2024. Про це 6 липня повідомляють на сайті УЄФА.

Турецькі футболісти першими відкрили рахунок у матчі. На 35-й хвилині після навіса Арди Гюллера ударом головою забив Самет Акайдин.

Визначилися всі учасники півфіналів Євро 2024. Нідерланди в останньому чвертьфіналі здобули вольову перемогу над Туреччиною. Фото фото 1 Фото: EPA

Збірна Нідерландів зрівняла рахунок після перерви. На 70-й хвилині відзначився Стефан де Врей.

А за шість хвилин у боротьбі з Коді Гакпо м'яч у свої ворота забив захисник турецької збірної Мерт Мюлдюр, 2:1 – перемога Нідерландів.

Отже, визначилися всі учасники півфіналів Євро 2024.

У матчі 9 липня зіграють Франція й Іспанія, а наступного дня – Англія і Нідерланди.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14-го червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.