$41.18 €45.43
weather +17 Київ
languages

У чвертьфіналі Євро 2024 Франція завдяки пенальті обіграла Португалію після "сухих" чотирьох таймів Матч проводили в Гамбурзі

5 липня в німецькому Гамбурзі у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу збірна Франції перемогла збірну Португалії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У матчі за місце в півфіналі Євро 2024 зійшлися друга (Франція) та шоста (Португалія) команди в рейтингу ФІФА.

Згідно зі статистикою УЄФА, за володіння м'ячем перевага була у португальців, цей показник під час матчу сягав у них 63%. Збірні також демонстрували високу точність передач (понад 90% у кожної).

В основний час поєдинку м'ячів не забили, гра перейшла в екстратайми. Але й у ці 30 хвилин переможця не було визначено.

Командам довелося пробивати серію 11-метрових ударів. Їх вдаліше пробили французи – всі п'ять ударів досягли цілі. Португальці один раз схибили, і п'ятий удар уже не знадобився.

Підсумок серії пенальті – 5:3.

У півфіналі збірна Франції зіграє з іспанцями, які раніше цього дня з рахунком 2:1 обіграли Німеччину.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається з 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 й покинули турнір.