$41.20 €45.95
weather +19 Київ
languages

Збірна України розгромно програла стартовий поєдинок на чемпіонаті світу з футзалу Чемпіонат світу з футзалу відбувається в Узбекистані

15 вересня в Ташкенті (Узбекистан) у першому поєдинку групи C чемпіонату світу з футзалу збірна України з рахунком 1:6 програла збірній Аргентини. Про це повідомляє сайт ФІФА.

Українська команда відкрила рахунок на 18-й хвилині поєдинку, відзначився 32-річний Петро Шотурма, який грає за "Ураган" з Івано-Франківська.

Уже за хвилину (рахують ігровий час) аргентинці не лише зрівняли рахунок, а й вийшли вперед.

Спочатку з пенальті забив Кевін Арр'єта, а потім із гри, ударом п'ятою – Алан Бренді.

На 21-й хвилині (початок другого тайму) Аргентина знову забила, відзначився Матіас Роса.

Після цього українці пропускали ще: на 30-й – від Крістіана Борруто, на 32-й – знову від Арр'єти.

Наприкінці поєдинку українці замінили воротаря на польового гравця і пропустили ще два м'ячі у порожні ворота: на 38-й хвилині (від Лукаса Боло Алемані) і 40-й (від Борруто).

Підсумковий результат – 1:7.

У групі С сьогодні вже зіграли матч між Афганістаном і Анголою, він завершився з рахунком 6:4 на користь афганців.

Отже, лідером групи стала команда Аргентини, Україна посідає останнє місце.

Збірна України розгромно програла стартовий поєдинок на чемпіонаті світу з футзалу фото 1 Скріншот: fifa.com

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані з 14 вересня до 6 жовтня. Команди розподілено на шість груп по чотири в кожній, у плей-оф виходять збірні, які посіли перші два місця у групах, а також найкращі чотири команди серед тих, що посіли треті місця.

18 вересня збірна України зіграє проти Анголи, а 21-го – проти Афганістану.