$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Збірна України з футболу перемогла команду Ірландії у Лізі націй

Збірна України з футболу перемогла команду Ірландії у Лізі націй Циганков – автор переможного гола для збірної України
Національна збірна України з футболу з перемоги стартувала у першій групі дивізіону В (другий за рейтингом) Ліги націй сезону 2022/2023, 8 червня у Дубліні команда тренера Олександра Петракова з рахунком 1:0 перемогла господарів поля – Ірландію.

Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

Єдиний гол на початку другого тайму забив півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков, який вийшов на заміну.

М'яч, який на 37-й хвилині поєдинку забив захисник збірної України Тарас Качараба, скасували через офсайд у нападника Артема Довбика.

В іншому поєдинку групи збірна Шотландії з рахунком 2:0 перемогла команду Вірменії, зазначають на сайті УЄФА.

У турнірній таблиці збірна України, маючи в активі три набрані очки, ділить перше – третє місця із Шотландією та Вірменією, у якої два зіграні матчі.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Наступний поєдинок у Лізі націй збірна України проведе 11 червня у Лодзі (Польща) проти команди Вірменії, зазначають на сайті УЄФА.

Переможці груп у Лізі B піднімуться до Ліги А. Збірні, які посіли останні місця, опустяться на лігу нижче.

Збірна України не змогла пробитися на чемпіонат світу 2022 у Катарі. Українська команда з мінімальним рахунком 0:1 поступилася у Кардіффі збірній Уельсу у фіналі відбору на ЧС 2022, автогол у пасиві капітана Андрія Ярмоленка.

Третій розіграш Ліги націй УЄФА розпочали в червні. Турнір складається з трьох ліг (А, В, С) по 16 збірних та четвертої ліги (D), у якій буде сім команд.

Змагання пов'язані з відбором на чемпіонат Європи: у команд буде додаткова нагода потрапити на фінальну стадію Євро за допомогою цього турніру. Формату кваліфікації Євро 2024 поки що не затверджено, тому поки не зрозуміло, як команди можуть отримати путівки на турнір через Лігу націй.