$41.19 €44.95
weather +8 Київ
languages

Збірна України зіграла внічию з Чехією в матчі Ліги націй

Збірна України зіграла внічию з Чехією в матчі Ліги націй Поєдинок відбувався в польському Вроцлаві

14 жовтня у польському Вроцлаві національна збірна України з футболу зіграла внічию зі збірною Чехії у четвертому турі групи B1 Ліги націй. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Це був другий поєдинок команд у цьому турнірі за останній місяць. 10 вересня у Празі Чехія обіграла Україну з рахунком 3:2.

У сьогоднішньому матчі рахунок відкрили чехи, точного удару завдав Лукаш Черв на 18-й хвилині.

Українська асоціація футболу (УАФ) пише, що чеський футболіст був першим на підборі після подачі кутового і, здавалося, уже відбитої атаки і пробив із-за меж штрафного в лівий нижній кут воріт української збірної.

До перерви рахунок не змінився, хоча на другій компенсованій хвилині першого тайму збірна Чехії забила – гола не зарахували через офсайд.

На початку другого тайму гравець чеської команди зіграв рукою у своїй штрафній площі, і українець Артем Довбик реалізував пенальті, розвівши воротаря і м'яч у різні боки.

Підсумковий результат – 1:1.

Статистика засвідчує, що українці більше володіли м'ячем (53% проти 47%) і частіше били по воротах суперника (14 проти 12).

Раніше цього дня у групі B1 збірна Албанії з рахунком 1:0 обіграла збірну Грузії на її полі.

Після матчу у Вроцлаві збірна України, як і раніше, посідає у квартеті останнє місце, в її активі чотири очки із 12 можливих.

Наступний поєдинок українці проведуть у Лізі націй 16 листопада у Грузії. Перший матч цих команд завершився мінімальною перемогою українців.

Збірна України зіграла внічию з Чехією в матчі Ліги націй фото 1 Таблиця: uefa.com

Щоб вийти в елітний дивізіон Ліги націй напряму, футболістам збірної України потрібно посісти перше місце у своїй групі. У разі якщо збірна посяде друге або третє місце, їй доведеться грати стикові матчі.