$39.72 €42.81
weather +9 Київ

Зінченко про поразку збірної України від Австрії на Євро 2020: Це більше пов'язано з менталітетом

Зінченко про поразку збірної України від Австрії на Євро 2020: Це більше пов'язано з менталітетом Зінченко сказав, що розчарований результатом поєдинку Україна – Австрія
Поразка збірної України у вирішальному матчі групи С проти команди Австрії (0:1) більше пов'язана з менталітетом гравців національної команди. Про це після матчу 21 червня заявив півзахисник збірної України та один з її лідерів Олександр Зінченко, пише сайт Союзу європейських асоціацій (УЄФА).

Зінченко сказав, що розчарований результатом поєдинку. За його словами, гра збірної України в першому таймі й те, як футболісти поводилися на полі, було "неприйнятно". У команди "нічого не вийшло", хоча перед грою на тренуваннях гравці "почувалися дуже добре", зазначив футболіст.

Зінченко не згоден із тренером збірної Андрієм Шевченком, який назвав фізичну втому головною причиною поразки команди.

На думку хавбека збірної, це "більше пов'язано з менталітетом" – футболісти "мають бути переможцями на полі", а також "боротися й намагатися виграти всі індивідуальні дуелі".

Але тепер гравцям збірної України, напевно, "просто потрібно змиритися з нашим рівнем", резюмував Зінченко.

У першому турі Євро 2020 збірна України з футболу 13 червня в Амстердамі програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. Під час матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 із рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії, але зберегла теоретичні шанси вийти у плей-оф турніру як одна із чотирьох найкращих команд турніру, що посіли треті місця у своїх групах. Подальшу долю української команди визначать у середу, коли буде зіграно всі матчі групового раунду.