Аварійно-ремонтні бригади повернули світло у 35 населених пунктів Донецької області. Знову отримують електропостачання 44 тис. домогосподарств у Покровському, Бахмутському та Краматорському районах.
"Левова частка відновлень – у Бахмутському районі. Із дозволу військових енергетикам удалося знову заживити 20,1 тис. домогосподарств Торецької громади та 19,6 тис. домогосподарств Бахмутської громади, що постійно страждають від обстрілів. Фахівці енергокомпанії також працювали над відновленнями у Костянтинівській, Слов’янській, Селидівській, Авдіївській та Мар’їнській громадах", – повідомили в ДТЕК.
Також енергетики відновили роботу електромереж у Нікопольському районі Дніпропетровської області. Знову зі світлом 1,6 тис. сімей у двох населених пунктах, де електромережі було пошкоджено ворожим обстрілом напередодні.
Без електропостачання залишається 339 населених пунктів Донецької області. Найскладніші напрямки – слов'янський, авдіївський, мар'їнський, торецький, бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.