Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+19 Київ

Війна в Україні

Над Одеською областю збили 21 ракету, є пошкодження енергоінфраструктури – ОВА 

Підрозділи протиповітряної оборони збили над Одеською областю 21 ракету. Про це повідомив голова Одеської ОВА Максим Марченко.

За його словами, уламки однієї з ворожих ракет влучили в житловий будинок, постраждалих немає. Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко уточнював, що це сталося в селі Степове.

"На жаль, унаслідок влучань є пошкодження енергетичної інфраструктури, тому по області відбуваються екстрені відключення електроенергії. Усі служби на місцях і працюють", – написав Марченко.

Відео диму над областю опублікувало "Суспільне". Журналісти зазначають, що в жителів зникли світло і вода.

У ДТЕК "Одеські електромережі" вранці попередили, що вводять превентивні екстрені вимкнення, щоб "уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ворожі ракети досягнуть мети".

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати