Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Війна в Україні

Окупанти обстріляли Донецьку область із "Градів" – голова ОВА 

Уночі й уранці 23 січня російські окупанти обстріляли Донецьку область з артилерії та "Градів" із застосуванням касетних снарядів. Про це в Telegram поінформував голова ОВА Павло Кириленко.

"На волноваському напрямку під обстріли потрапили Вугледар та околиці Новоукраїнки й Богоявленки. Без жертв... На горлівському напрямку троє людей поранено в Бахмуті, у місті пошкоджено три приватні будинки. Напружена ситуація в Соледарській громаді: під обстрілами Парасковіївка, Роздолівка, Федорівка, Васюківка та околиці Соледара. Під вогонь потрапив Часів Яр – пошкоджено три будинки, без постраждалих", – написав Кириленко.

Він додав, що на лисичанському напрямку гучно було в Сіверську й Торському, а також у Зарічному Лиманської громади. Інформації про постраждалих не надходило, заявив голова ОВА.

Упродовж доби росіяни поранили чотирьох жителів Донецької області, повідомив Кириленко.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати