Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+24 Київ

Війна в Україні

Окупанти вивели в Чорне море чотири ракетоносії – ОК "Південь" 

Російські окупанти збільшили корабельне угруповання у Чорному морі. Про це повідомив пресцентр оперативного командування "Південь" у Facebook 24 грудня.

"У Чорному морі корабельне угруповання ворога збільшено до 14 одиниць, серед яких два надводні і два підводні ракетоносії", – ідеться у повідомленні.

Вони можуть бути оснащені 24 ракетами "Калібр".

"Імовірно, ворог готується до нанесення ракетних ударів. Будьте пильними, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!" – заявили в ОК "Південь".

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати