Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+28 Київ

Війна в Україні

ЗСУ повторно вдарили по станції нафтопроводу "Дружба" в РФ, який постачає нафту до Угорщини 

Сили безпілотних систем ЗСУ знову вдарили по нафтоперекачувальній станції "Унеча" у Брянській області країни-агресора Росії. Про це в Telegram проінформував командувач СБС ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр).

Він опублікував відео пожежі на станції, яке зняли з безпілотника.

"Даєш ремонт за 48 годин", – написав Бровді.

Україна вже атакувала "Унечу" 13 серпня. У Генштабі ЗСУ повідомляли, що НПС забезпечує транспортування нафти одночасно для двох нафтопроводів і щорічно прокачує 60 млн тонн сировини.

ЗМІ писали, що "Унеча" – найбільший вузол магістральної мережі нафтопроводів "Дружба".

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати