Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Світ

Кличко зустрівся в Берліні з Урсулою фон дер Ляєн. Обговорювали підтримку вступу України в ЄС 

Мер Києва Віталій Кличко під час свого візиту в Німеччину зустрівся з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. Обговорювали питання членства України в Європейському союзі. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Facebook.   

"Зустрілися в Берліні з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Під час неформального спілкування я наголосив на необхідності підтримки вступу України до ЄС. Бо інтеграція нашої держави в європейські й трансатлантичні структури – це запорука миру й стабільності в усій Європі. Світового порядку, який намагається зруйнувати Росія. Урсула фон дер Ляєн запевнила, що підтримка буде", – зазначив Кличко.

Він також наголосив, що Урсула фон дер Ляєн акцентувала на необхідності демократичних перетворень в Україні.

"Україна, як пообіцяла, має виконати необхідні умови. Та втілити невідкладні реформи. Бо відновлення України – це насамперед демократичні перетворення", – зазначив Кличко.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати

Матеріали за темою