Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Світ

У Бразилії протестувальники – співробітники в'язниць – зайняли будівлю мін'юсту 

Мітингувальники вимагають, щоб парламент Бразилії долучив до законопроекту пункт про пільги в разі виходу на пенсію для працівників в'язниць.

У Бразилії співробітники пенітенціарних установ 2 травня увірвалися до будівлі міністерства юстиції, протестуючи проти пенсійної реформи. Про це повідомив телеканал Globo.Мітингувальники розбили вхідні двері в установі. Вони вимагають, щоб парламент долучив до законопроекту пункт про пільги в разі виходу на пенсію для працівників в'язниць.18 квітня в нижній палаті парламенту почалося обговорення пенсійної реформи, яку запропонував президент країни Мішель Темер. Відповідно до законопроекту, у країні запропоновано встановити мінімальний вік для виходу на пенсію на рівні 65 років для чоловіків та 62 – для жінок.

Після цього 28 квітня кілька мільйонів людей вийшли на вулиці Бразилії на перший за більше ніж два десятиліття загальний страйк.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати