Клуб читачів

Молодіжна збірна України вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу. Фоторепортаж

11 червня в польській Гдині молодіжна збірна України (вік до 20 років) виграла у збірної Італії півфінальний матч чемпіонату світу з футболу. Єдиний м'яч на 65-й хвилині провів Сергій Булеца. Фотографії з півфінального поєдинку опублікувало агентство ЕРА. Для української збірної вихід у фінал – рекордне досягнення в історії. У фіналі 15 червня українці зіграють з переможцем пари Еквадор – Південна Корея.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

11 червня, 2019 20.27 |оновлено
В 1/2 фіналу чемпіонату світу серед футболістів, не старших за 20 років, збірна України обіграла команду Італії – 1:0.
10 червня, 2019 23.36
У відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2020 року збірна України з рахунком 1:0 виграла у збірної Люксембургу і залишилася лідером групи В.
8 червня, 2019 01.47
7 червня на стадіоні "Арена Львів" збірна України з футболу в межах відбіркового турніру до чемпіонату Європи 2020 року обіграла збірну Сербії з рахунком 5:0. М'ячі забивали Віктор Циганков (двічі), Євген Коноплянка (двічі) та Роман Яремчук. Українці очолили групу із сімома очками після трьох поєдинків.
7 червня, 2019 23.43
Збірна України з футболу у Львові виграла у збірної Сербії в межах відбору на чемпіонат Європи 2020 року й очолила групу.
7 червня, 2019 19.26
У чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з футболу серед гравців до 20 років збірна України виграла у збірної Колумбії з рахунком 1:0.
3 червня, 2019 23.07
У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу серед команд U-20 молодіжна збірна України перемогла збірну Панами з рахунком 4:1.
25 травня, 2019 09.04
У матчі першого туру групового турніру чемпіонату світу U20 футболісти збірної України обіграли американців – 2:1.