Клуб читачів

Португалія виграла Лігу націй УЄФА. Фоторепортаж

Збірна Португалії виграла футбольний турнір Ліги націй УЄФА. Фото опублікувало агентство EPA. У фіналі 9 червня зустрілися команди Португалії та Нідерландів. Гол на 60-й хвилині матчу забив Гонсалу Гедеш. Ліга націй УЄФА – новий турнір, який планують проводити раз на два роки.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

24 березня, 2019 11.12
Президент Федерації футболу України, нардеп від Блоку Петра Порошенка Андрій Павелко заявив, що для національної збірної "завжди дуже важлива" увага президента країни Петра Порошенка.
20 листопада, 2018 00.56
У заключному матчі групи 1 Ліги В у Лізі націй футболісти збірної Чехії з рахунком 1:0 виграли у збірної Словаччини.
17 листопада, 2018 00.04
В останньому матчі групового турніру Ліги націй збірна України з футболу поступилася на виїзді збірній Словаччини з рахунком 1:4.
17 жовтня, 2018 00.42
Збірна України з футболу у вівторок, 16 жовтня, у Харкові обіграла команду Чехії. У складі української команди голом відзначився Руслан Маліновський (43-тя хвилина). Відеоогляд поєдинку опублікував телеканал "Футбол".