Переговори для Путіна – смерть. Він ніколи на них не піде
Щось стала завеликою частота вживання слів "Путін – перемовини" у багатьох експертів-журналістів. Зазвичай багато з колег ніколи вживу не спілкувалися в реалі з експертами, урядовцями чи високопосадовцями РФ. Да і з українськими очільниками теж.
Колеги, я вам полегшу життя як людина, що має великий досвід особистого спілкування (ялтинці багато з ким спілкувалися в Лівадії, і ми розуміємо психотип цих рускіх особєй)...
Запам'ятайте: Путін ніколи не піде на жодні переговори з Україною. Для нього це означає кінець – політичну смерть.
А коли на цьому наполягають очільники України, ЄС, окремих країн ЄС – це просто вишукана дипломатична техніка. Не треба дезорієнтовувати читачів-глядачів, розганяючи тему "переговорів, вікна для переговорів" та іншу хрінь.
Рускіє розуміють слово "переговори" як синонім капітуляції іншої сторони під рускім диктатом.
Джерело: Andrii Klymenko / Facebook



