Польський боксер сів грати в політичні шахи
23 червня, 16.40
Поки Facebook із дещо збентеженим зацікавленням спостерігав за лайном "білого орла", з РФ несеться гучний хор: "Бензіна нєт ваабщє!"
Перше, чого вчать істориків в університеті, – це класифікації фактів історії на важливі й такі собі.
Як гадаєте, що в більшому ступеню вплине на розвиток подій: тотальний дефіцит палива в РФ чи емоції польського боксера, який сів грати в політичні шахи?
Джерело: Oleksandr Zinchenko / Facebook
Блог відображає винятково думку автора. Редакція не відповідає за зміст і достовірність матеріалів у цьому розділі.