РФ не врятує Крим. А населення просто кинуть
24 червня, 19.50
Крим уже є для росіян джерелом великих проблем.
Перерізання логістики створить там дефіцит усього – від бензину до хліба. І з кожним ударом це буде відчуватися все сильніше.
Крім того, ситуація значно послаблює їхню військову присутність – не лише на воді, а й в цілому всі російські підрозділи, які там знаходяться.
Я не думаю, що в РФ вийде захистити півострів від наслідків. А стосовно населення, то і намагатись не будуть, просто кинуть.
Блог відображає винятково думку автора. Редакція не відповідає за зміст і достовірність матеріалів у цьому розділі.