Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+29 Київ

Війна в Україні

"Ви бачили, що коїться? Усе до цього йде" Z-блогер закликав росіян скуповувати гречку та олію 

Блогер-пропагандист країни-агресора РФ Євген Гольман заявив, що в країні "жопа" і ситуація в економіці є вкрай складною. Відповідне відеозвернення він опублікував 20 червня у своєму Telegram-каналі "Крепкое слово".

Така заява пролунала у відео, в якому він закликав робити пожертви окупантам на війну проти України.

"Дідусі, бабусі, по 100 рублів – хотів би, щоб ви не брали участь, бо в країні й так жопа, бл...дь. Швидше за все, навіть очко. Тому запасайтеся гречкою, олією. У країні скоро, думаю, п...здець. Ви бачите, що твориться в Іркутську. Солярки немає, посівний – х...й. [...] Сіль, запасаємося сірниками, тушонкою, готуємося до осені. Я вам, бл...дь, навесні казав, сука, копайте картоплю", – сказав Гольман.

У своєму емоційному виступі він розкритикував дії влади, заявивши про неефективність управління та проблеми в системі прийняття рішень.

"Договірничок, ось це, я по-іншому цю війну назвати не можу. Мені соромно, бл...дь, що, сука, вони – державні люди. Ще й навішують на себе, бл...дь, "героїв Росії". І розповідають, як, сука, все за...бись. Не все за...бись. Припиніть п...здіти!" – заявив блогер. Він додав, що на його думку, Росії потрібен цар.

"Нас ...буть, а ми кремчаємо. Ви зрозумійте просту річ. Вони зберуться, з...буться, у них джети стоять. Решта – ви думаєте, вони перестануть жерти? Ні. Вони так само жерли, крали і будуть так само, сука, грабувати й красти. А ми будемо просто голодувати. До цього все йде", – додав Гольман.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати