У США "звільнили" робота-поліцейського, бо він не зафіксував жодного порушення. Що відомо про проєкт

Вартість DubBot становила приблизно $128 тис.
Скріншот: AI Vault / YouTube
У місті Дублін (штат Огайо, США) поліція достроково завершила експлуатацію роботизованого "офіцера", який мав допомагати правоохоронцям у патрулюванні. Про це 20 червня повідомив портал Daily Star.
За майже рік роботи робот не зафіксував жодного правопорушення, не виписав штрафів і не сприяв жодному арешту, що не влаштувало правоохоронців.
Ідеться про автономного робота під назвою DubBot. Його вартість становила приблизно $128 тис., хоча після часткового відшкодування фактичні витрати міста сягнули орієнтовно $67,5 тис.
Робот оснащений 360-градусними камерами, системою двостороннього зв'язку для екстрених викликів, також він міг передавати світлові й звукові сигнали. Попри це, за даними медіа, DubBot не надав жодної інформації, яка б призвела до затримань.
Робота "взяли на роботу" в межах пілотної програми. Водночас від подальшого розгортання аналогічних роботів у місті відмовилися.
Проєкт уже став предметом критики з боку місцевих мешканців і коментаторів, які називають його неефективним витрачанням коштів.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати


