Світ

У США "звільнили" робота-поліцейського, бо він не зафіксував жодного порушення. Що відомо про проєкт 

22 червня, 22.24

Вартість DubBot становила приблизно $128 тис.

Скріншот: AI Vault / YouTube

У місті Дублін (штат Огайо, США) поліція достроково завершила експлуатацію роботизованого "офіцера", який мав допомагати правоохоронцям у патрулюванні. Про це 20 червня повідомив портал Daily Star.

За майже рік роботи робот не зафіксував жодного правопорушення, не виписав штрафів і не сприяв жодному арешту, що не влаштувало правоохоронців.

Ідеться про автономного робота під назвою DubBot. Його вартість становила приблизно $128 тис., хоча після часткового відшкодування фактичні витрати міста сягнули орієнтовно $67,5 тис.

Робот оснащений 360-градусними камерами, системою двостороннього зв'язку для екстрених викликів, також він міг передавати світлові й звукові сигнали. Попри це, за даними медіа, DubBot не надав жодної інформації, яка б призвела до затримань.

Робота "взяли на роботу" в межах пілотної програми. Водночас від подальшого розгортання аналогічних роботів у місті відмовилися.

Проєкт уже став предметом критики з боку місцевих мешканців і коментаторів, які називають його неефективним витрачанням коштів.

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин