$39.72 €42.81
weather +13 Київ

ЧС 2018. Англія програла Бельгії і посіла друге місце у групі G

ЧС 2018. Англія програла Бельгії і посіла друге місце у групі G У матчі англійців і бельгійців визначився переможець групи

В останньому турі групи G на ЧС 2018 Бельгія виграла в Англії 1:0, а Туніс обіграв Панаму з рахунком 2:1.

В останньому турі групи G на чемпіонаті світу з футболу у РФ збірна Бельгії обіграла збірну Англії з рахунком 1:0 і вийшла у плей-оф із першого місця. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Єдиний гол на стадіоні в Калінінграді побачили на 51-й хвилині, відзначився Аднан Янузай.

Англійці теж вийшли в 1/8 фіналу, де зіграють із колумбійцями. У суперники збірній Бельгії дісталася збірна Японії.

У паралельному матчі групи G грали команди Панами й Тунісу, які за тур до завершення групового турніру втратили шанси вийти у плей-оф. На стадіоні в Саранську перемогу з рахунком 2:1 здобули африканці. Усі м'ячі забили гравці з Тунісу. Фахреддін Бен Юссеф (51-ша хвилина) і Вахбі Хазрі (66-та хвилина) уразили ворота суперника, а Яссін Мерія (33-тя хвилина) – ворота своєї команди.