Немає жодних виборів президента РФ у Криму, є операція окупаційних комендатур під орудою гауляйтера
Вибори президента РФ – примусова спецоперація щодо продовження строку перебування узурпатора на троні, вважає російський журналіст Аркадій Бабченко.
Потрібно розробити новий лексичний апарат. Коли математики хочуть створити нову теорію, вони перш за все створюють під неї математичний апарат. Щоб було чим оперувати. Нам потрібно створити новий лексичний апарат. І тоді багато запитань відпадуть самі собою.
Учора був у Ленура Іслямова на програмі "Міст" на ATR. Говорили про вибори у Криму. Словосполука "вибори президента Російської Федерації у Криму" відразу ставить багато запитань. Як бути? Брати участь, не брати участь? Голосувати за когось із опозиційних кандидатів чи не голосувати?
Але дивіться, що відбудеться, якщо використовувати інший лексичний апарат. Немає жодних виборів президента Російської Федерації у Криму. Оскільки із самого початку взагалі немає ніякої Федерації. Федерація – це державне утворення, в якому суб'єкти мають певну частку незалежності. А Росія – унітарна держава, керована не те, що з одного центру, а одноосібно однією людиною. Немає жодного президента, тому що президент – посада виборна, а Володимир Путін – узурпатор. Захопив владу у силовий спосіб.
Немає жодних виборів. Тому що вибори – вільне волевиявлення громадян. Із допуском усіх кандидатів до ЗМІ, можливістю створення партій, можливістю реєстрації, чесним голосуванням тощо. А є примусова спецоперація щодо продовження строку перебування узурпатора на троні.
І немає ніякого російського регіону "Крим". Є окупована українська територія. Отже, немає жодних "виборів президента Російської Федерації у Криму", а є операція окупаційних комендатур під орудою гауляйтера на захопленій території. Варто застосувати правильну термінологію – і всі запитання відпадають самі собою, правильно?
І друге. Президента Росії обирають у Росії. Вживання звороту "вибори президента Росії у Криму" не залишає жодного іншого логічного ланцюжка, крім того, що Крим – це теж Росія. А якщо Крим – не Росія, то і саме питання стає безглуздим.
Бачите, як усе стає просто, якщо назвати речі своїми іменами. Немає жодних "виборів". Нема в чому брати участь.
Джерело: Аркадий Бабченко / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора