Путін зірвав зустріч із Трампом і відкинув його мирний план. Тепер хід Трампа, який обіцяв залучити всю міць США G

Фото: Gordonua.com

Доброго вечора, любі друзі. Учора я зробив заяву, яка сколихнула інформаційний простір не лише України, Росії, а й ще кількох країн.

Я сказав, що сьогодні має відбутися історична зустріч, яка закінчить гарячу фазу війни з імовірністю 90–95%. Ще в першій половині грудня, коли я був у Вашингтоні, я дізнався, що на кінець року готують зустріч Трампа й Путіна. Пізніше мої джерела у Вашингтоні, а їх кілька, назвали дату: 30 грудня 2024 року.

Важливо пояснити. Багато хто говорить, мовляв, це "Гордон на хайпі робить", "він заявляє, щоб набрати більше підписників". Друзі, я нормальна людина, із головою в мене все гаразд і хайпувати мені немає потреби. На моїх платформах, у моїх соцмережах – понад 11 млн підписників. Куди вже більше?

Але коли в мене є інформація, яку я вважаю перевіреною та важливою, я нею ділюся зі своїми підписниками, із тими, хто мене бачить і чує. Отже. Зустріч Путіна і Трампа мала відбутися саме сьогодні. Спочатку планували, що вона буде очною. Потім сторони дійшли того, що вона буде за допомогою відеоконференції. Це мала бути розмова, яка закріпила б цілу низку моментів, і з огляду на яку, гаряча фаза війни мала завершитися.

Відразу зазначу, що гаряча фаза – це не дорівнює війна. Це коли припиняють літати ракети, дрони. Відбувається заморожування за лінією бойового зіткнення.

Про те, що зустріч мала відбутися сьогодні, мені розповіли два джерела у США, і одне джерело в Україні це мені підтвердило.

Отже, про подробиці переговорів між Сполученими Штатами Америки та Росією, і, зрештою, чому ж у підсумку зірвалася історична зустріч Трампа й Путіна.

Команди Трампа й Путіна готували їхню зустріч заздалегідь і ретельно. Підготовка до неї почалася фактично наступного дня після того, як стало відомо, що Трамп переміг на виборах президента США. Впевненість у тому, що зустріч відбудеться до кінця 2024 року, у США була такою сильною, що 18 грудня Кіт Келлог, майбутній спецпредставник щодо України та Росії, в ефірі Fox Business озвучив фактично сенсацію. Він сказав, що до кінця 2024 року війна закінчиться.

Я цитую генерала Кіта Келлога: "Зараз ідеальний час для цього, я дійсно вірю, що президент Трамп, який дав обіцянку завершити війну під час своєї передвиборчої кампанії, виконає її, і її буде реалізовано. Я думаю, що це відбудеться цього року. У нього є потрібні здібності й можливості для цього".

Уже наступного дня, 19 грудня, Путін сказав, що чотири роки не спілкувався із Трампом, але готовий до контактів і зустрічі з ним, хоча не знає, коли це може відбутися. За два дні, 21 грудня, уже Трамп заявив, що чекає на зустріч із Путіним, щоб домовитися про закінчення війни.

За моєю інформацією, увесь минулий тиждень між США та РФ відбувалися інтенсивні переговори, кульмінацією яких мала стати сьогоднішня зустріч Трампа й Путіна.

Учора ви могли бачити публічні підтвердження цього. Багато ЗМІ звернули увагу, що спеціальний борт Іл-96-300 із бортовим номером RA-96023 із льотного загону "Россия", який перевозить лише вище керівництво Росії, кілька днів провів у США – у Вашингтоні та Нью-Йорку. Хочу наголосити, що через санкції російські літаки у США взагалі не літають, за винятком таких екстрених випадків.

Публічно відомо, що свого часу цим літаком, наприклад, літали Медведєв, Лавров і голова Служби зовнішньої розвідки Росії Наришкін. Алко-аташе міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова поспішила назвати цей політ "черговою ротацією дипломатів". Дуже смішно.

За моєю інформацією, на борту була російська делегація на чолі з Патрушевим, яка прилетіла до США для підготовки сьогоднішніх переговорів на найвищому рівні. Одне з моїх джерел запевняє, що це був не Патрушев, а Наришкін.

Керівник російської делегації – я схилюся до того, що це все-таки був Патрушев, – говорив з американською командою, зокрема з Майком Волтцем, майбутнім радником президента Трампа з національної безпеки.

Поки російська делегація була у США, обстріли України ракетами і дронами знизилися до мінімуму. У ці кілька днів, наприклад, у Києві не було тривог. Те саме говорять харків'яни, жителі інших міст. Кратно зменшилася кількість обстрілів. Росіяни не хотіли на прохання Трампа нагнітати ситуацію на момент переговорів. Закінчилися ці переговори, на жаль, нічим. А саме демаршем російської сторони.

Про що йшлося на переговорах? Це мої інсайди з Вашингтона. "Хотілки" Росії озвучу лише основні, вони практично не змінилися, і про більшість із них ми чули. Фактично, звіт про ці переговори у мене викладено на чотирьох сторінках.

Чого хотіла Росія?

  1. Початок переговорів без припинення бойових дій за лінією бойового зіткнення (зупинення бойових дій можливе лише у процесі переговорів як поступка Росії в обмін на зустрічні поступки США).
  2. Невступ України в НАТО, підкріплений міжнародними правовими зобов'язаннями.
  3. Демілітаризація України.
  4. Денацифікація України (хочеться сказати: щоб вони здохли зі своєю демілітаризацією й денацифікацією, ми це вже чули багаторазово).
  5. Неприпустимість введення на території України миротворчого контингенту країн НАТО. Як варіант росіяни готові розглядати введення контингенту нейтральних, на думку Росії, країн, на кшталт Китаю, Бразилії й Білорусі (тут можна голосно сміятися), лише за мандатом ООН і не більше ніж 20 тис. осіб із легкою стрілецькою зброєю (теж дуже смішно).
  6. Зняття санкцій із Росії (до того ж цього, я думаю, росіяни хочуть найбільше).

Звісно ж, ці умови є абсолютно неприйнятними для України.

Які зустрічні вимоги висунула команда новообраного президента США Дональда Трампа? Озвучу головне, оскільки в команді Трампа тривають дискусії щодо деяких пунктів:

  • зупинення бойових дій як умова початку переговорів;
  • створення демілітаризованої зони завдовжки 1300 км із введенням миротворців із країн НАТО (до того ж якщо на цей контингент Росія вчиняє напад, це прирівнюють до нападу на блок НАТО і застосовують ст. 5 статуту НАТО);
  • невступ України в НАТО протягом 20 років;
  • переозброєння України;
  • часткове і поступове зняття з Росії санкцій (як варіант, американці говорять про зняття найболючіших фінансових санкцій);
  • невизнання Україною і світом захоплених Росією територій російськими з подальшим поверненням цих територій Україні в дипломатичний спосіб.

Сьогодні вранці прессекретар Путіна Пєсков відреагував на мою вчорашню заяву, по суті, підтвердивши мій інсайд, що сьогодні мала відбутися зустріч Путіна і Трампа. Він сказав, що передумов для завершення "українського конфлікту" зараз немає, додавши: чи якоїсь його фази. Учора я говорив про зупинення гарячої фази війни. Пєсков додав, видавши себе з потрухами, що в Путіна сьогодні не заплановано жодних міжнародних контактів, хоча вчора я не говорив, що під історичною зустріччю маю на увазі саме зустріч Путіна і Трампа.

Що ми маємо в сухому залишку? Путін остаточно відкинув мирний план Трампа і зірвав їхню сьогоднішню зустріч, яку довго й ретельно готували команди і яка могла й мала покласти край гарячій фазі війни.

Дональд Трамп неодноразово публічно обіцяв, що проти тієї сторони, яка не погодиться на його план, він використає всю силу й міць, яку мають Сполучені Штати Америки.

А саме: швидко озброїть до зубів Україну, включно з переданням Tomahawk та іншого новітнього озброєння, посилить санкції проти Росії плюс обвалить ціни на нафту й енергоносії. Тепер увесь світ та Україна чекають на виконання цих обіцянок від Дональда Трампа. Ваш хід, пане президенте.

Друзі, стежте за новинами. Найближчим часом з'явиться дедалі більше офіційних і неофіційних підтверджень того, що я мав рацію.

Оскільки переговори з провини російської сторони між Путіним і Трампом зірвано, закінчення гарячої фази війни цього року не буде.

Ми очікуємо або на подальші переговори, або на ескалацію війни між Росією й Україною. У будь-якому разі ми не розслаблюємося, ми й далі боремося з російським фашизмом, і далі донатимо на озброєння нашій армії і чітко знаємо: ворога буде розбито, перемога буде за нами.

Нам дуже важливо зараз припинити внутрішній роздрай, припинити займатися політикою, політиканством і виборами й об'єднатися навколо президента, у якого є мирний план. Нам потрібно домагатися реалізації цього мирного плану і треба бути сильними. Силу поважатимуть і Росія, і Сполучені Штати Америки.

Джерело: В гостях у Гордона / YouTube