Слідчий комітет завів би справу за знущання з мудозвону Соловйова, якби російська команда КВК заспівала про його підпалену дачу
Якби російська команда КВК заспівала про підпалену дачу пропагандиста Володимира Соловйова на озері Комо, цей фрагмент до телеефіру не дійшов би, зазначила російська журналістка Олена Риковцева.
Ну і звісно! Звісно ж, вечірній мудозвон мудозвонив про блюзнірів із "Кварталу 95", які у блюзнірський спосіб наблюзнували про спалений будинок української банкірки Гонтаревої. І хор імені Верьовки по-блюзнірськи продався блюзнірам за 30 тис. сріблянських гривень. І навіть український гість мудозвону на ім'я Василь, якому згідно з роллю, встановленою контрактом із ВДТРК, потрібно грудьми захищати український народ, і той зірвався на каяття, що йому за цей народ соромно. Ось стояв Василь перед мудозвоном Соловйовим і посипав голову попелом від сорому за свій народ, який блюзнірськи жартує і блюзнірськи регоче над блюзнірськими жартами. Напевно, ВДТРК його тепер оштрафує за порушення контракту.
І ось я уявила картину. Палає дача мудозвону на озері Комо. Обидві палають. І російська команда КВК, припустімо "Планета Сочі", співає на мотив "Уно моменто" щось на кшталт "Донна белямаре / кредере пожаре" тощо.
Що відбувається далі? До ефіру цей фрагмент не доходить. Команду Масляков випирає. Слідчий комітет заводить кримінальну справу за статтею "знущання з мудозвону".
Ролик, однак, потрапляє в YouTube. Тому пропагандисти з каналу "Россия 24" потопають у всіляких дошкульних сюжетах. Сам мудозвон драматично мовчить, але його гості, включно з Василем, кидаються надавати йому моральну підтримку.
Це в Росії. А що відбувається в Україні? Як реагують там? А ніяк. Нікого там не парить російський КВК із його жартами, навіть якби його тричі за ці жарти розстріляли і якби їхнім об'єктом був якийсь ненависний в Україні персонаж. Практично ніяк. Рухомий рядок у новинах.
У бідній Росії з тотальним заміщенням внутрішнього порядку денного на український навіть уявити не можуть, що таке буває: жити своїм життям.
Джерело: Елена Рыковцева / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора