"Богиня спустилася з гори Олімп", "Герцогиня гламуру". У мережі обговорюють вбрання дружини принца Вільяма на прем'єрі фільму про Джеймса Бонда
29 вересня, 2021, 14:50
Дружина принца Вільяма Кетрін вибрала для заходу оздоблену блискітками золоту сукню
Герцогиня Кембриджська Кетрін разом із чоловіком, британським принцом Вільямом 28 вересня відвідала світову прем'єру 25-го ювілейного фільму про британського спецагента 007 Джеймса Бонда "Не час помирати". Знімки пари опублікували на їхній офіційній сторінці в Instagram.
Дружина принца Вільяма обрала для заходу оздоблену блискітками золоту сукню від британського дизайнера Jenny Packham, а її чоловік був у смокінгу.
Образ герцогині Кембриджської зараз активно обговорюють у мережі.
"Просто богиня сьогодні спустилася з гори Олімп. Напевно, тепер це мої найулюбленіші образи від герцогині Кембриджської", – написала авторка блогу CoutureAndRoyals.
"Герцогиня Кембриджська виконала завдання", – написали у Twitter шанувальники дружини принца Вільяма.
"Герцогиня гламуру", – прокоментували світлину фоловери.
"Боже мій, вона така гарна", – оцінили образ герцогині Кембриджської у мережі.