"Дід воював за Вітчизну, а ти, сука, продала Україну". Лоліта збурила мережу постом про День Перемоги
"Діду, ти щоразу цього дня витирав із лиця так, щоб ніхто не бачив, сльозу. Але я, років п'яти, яка трималася за твою руку, завжди це помічала. Ти назавжди у Львові. І мої спогади, пов'язані з парадами Перемоги, теж із цього міста, тому що це був ритуал! Із дідом на парад! Тільки в мене відчуття свята, а в тебе, і я тільки зараз розумію, – болі", – написала вона.
Лоліта зазначила, що ветеранів залишилося дуже мало, але ще є діти війни, як її матір.
"Вони генетично здригаються за цих слів, хоч пам'ятають уже виразно повоєнні роки. Дякуємо бабусям і дідусям за прищеплену повагу до хліба, до праці", – написала вона.
Пост Лоліта вжила фразу "Аби не було…", тим самим ігноруючи війну в Україні.
"Ваші діди перевертаються у трунах через онуків і правнуків, які стали вбивцями, мародерами і ґвалтівниками! Уся Росія тепер стала суцільним фашизмом!" – заявила підписниця Надія Вавринюк.
"Аби не було..." Верх цинізму згадувати цю фразу сьогодні! Невже ви справді настільки жорстокі, що можете вдавати, що війни немає?! Удавати, що Росія не напала на "братську країну"?! Тисячі людей! Сотні міст та сіл! Україна в руїнах та стражданнях. Адже дід ваш усе бачить звідти", – прокоментувала Nataliya Kofova.
"Твій дідусь перевернувся у гробу через таку внучку", – написала Марія Пацаган.
"Дід воював за Вітчизну, а ти, сука, продала Україну", – заявила Наталія Дубчак.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Лоліта Мілявська народилася 14 листопада 1963 року в Мукачеві Закарпатської області України. Із 1987 року проживає в Москві.
Лоліта не засуджувала російської агресії проти України. Співачка повідомляла, що евакуювати доньку та матір із Києва їй допомогли українці. Але в тому ж пості вона висловила жаль, що ціни на продукти у РФ занадто зросли.
У більшості країн Європи, а також у США та Великобританії день перемоги у Другій світовій війні святкують 8 травня, оскільки 1945 року цього дня о 22.43 за центральноєвропейським часом було підписано беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини. За московським часом капітуляцію було підписано о 00.43 наступного дня – 9 травня.
До 2015 року в Україні, як і в інших країнах СНД, на офіційному рівні 9 травня святкували День Перемоги. У 2015 році Верховна Рада внесла зміни до законодавства: 8 травня було встановлено Днем пам'яті та примирення на честь всіх жертв Другої світової війни, а 9 травня – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.