Однаково ж доведеться". Машкова закликала якнайшвидше ліквідувати Путіна
Російська акторка Марія Машкова, яка проживає у США, 7 червня в Instagram Stories закликала соратників нелегітимного президента країни-агресора РФ Володимира Путіна якнайшвидше його вбити. Так вона відреагувала на масовану атаку російських окупантів на Харків, де проживає її сестра Міла Зеленська.
"Бувають дні, коли думаю: "Ну от, сказала, що Путін – злочинець, а війни не зупинила. Просто втратила можливість працювати акторкою в Росії. І бабусю з дідусем не бачу понад три роки", – написала вона.
За словами Машкової, ці думки зникають після чергової атаки Росії на українські міста. Акторка розмістила у своєму блозі відео, яке їй надіслала сестра, – у ролику від Державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС) зафіксовано житлові будинки, що горять після обстрілу Харкова росіянами. Російські військові атакували місто в ніч на 7 червня. За півтори години в місті пролунало щонайменше 40 вибухів. Окупанти вдарили по місту двома ракетами, 48 безпілотниками й випустили чотири кориговані авіабомби.
"Моя сестра надсилає мені відео, і я уявляю, що одержую його, стоячи на червоній доріжці в Москві або на знімальному майданчику серіалу про котиків, і мене починає вивертати навиворіт", – зізналася Машкова.
Акторка поцікавилася, що такого має статися, щоб воєнний злочинець Путін нарешті опинився у в'язниці.
"Чи все закінчиться, як зазвичай у таких режимах, – уб'ють свої ж? Якщо так, то давайте вже. Однаково ж доведеться", – закликала вона.
Контекст:
Машкова із сім'єю проживає у США. Її батько, російський актор Володимир Машков, підтримує політику нелегітимного президента країни-агресора РФ Володимира Путіна й повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну. 18 березня 2022 року він узяв участь у провладному концерті на стадіоні "Лужники" в Москві, присвяченому річниці анексії Криму. Після цього Латвія занесла його до списку осіб, яким заборонено в'їзд до країни.
Марія Машкова публічно засудила повномасштабне вторгнення країни-агресора РФ в Україну, а батька назвала жертвою російської пропаганди.