"Сподіваюся, що росіяни теж люблять своїх дітей". Стінг на підтримку України заспівав пісню про росіян

Стінг: Припиніть війну
Фото: theofficialsting / Instagram
Британський музикант Стінг 6 березня в Instagram виконав на підтримку України антивоєнну пісню, присвячену холодній війні, і закликав надати гуманітарну допомогу.

"Я дуже рідко співав цю пісню за довгі роки, що минули з того часу, як її було написано, тому що я ніколи не думав, що вона знову буде актуальною. Але у світлі кривавого і трагічно помилкового рішення однієї людини вторгнутися на територію мирного, не загрозливого сусіда пісня знову є закликом до нашої спільної людяності. Для сміливих українців, які борються проти цієї жорстокої тиранії, а також для багатьох росіян, які протестують проти цього неподобства, незважаючи на загрозу арешту та тюремного ув'язнення. Ми всі любимо своїх дітей. Припиніть війну", – написав він.

"Сподіваюся, що росіяни теж люблять своїх дітей. (...) Незважаючи на ідеологію, що може врятувати нас, мене та тебе – те, якщо росіяни теж люблять своїх дітей..." – лунає у пісні.

Також музикант закликав допомогти Україні матеріально. Він опублікував адресу складу в Польщі, за якою можна надсилати гуманітарну допомогу: Rampa Brzeska 63, 22-100 Chełm, Poland.

На кожній коробці має бути написано Help Ukraine ("Допомога Україні") та вказівка вмісту: Medicines ("Ліки"), Clothes ("Одяг"), Food ("Продукти")," Humanitarian Aid ("Гуманітарна допомога").

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами Великобританії +44 1353 885152 та США +1 855 725 1152.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від STING (@theofficialsting)

Контекст:

Уранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про вторгнення російських військ до України. Він заявив, що мета РФ – "демілітаризація та денацифікація України". Приблизно о 5.00 збройні сили РФ атакували Україну з півдня, півночі (зокрема з території Білорусі) та сходу. Вони почали обстрілювати українські позиції на Донбасі, завдали ракетно-бомбових ударів по низці аеродромів та інших військових об'єктах. Російські війська атакують житлові квартали, дитячі садки та лікарні. РФ застосовує в Україні реактивні системи залпового вогню "Град" та "Ураган", завдає авіаудари.

Точна кількість жертв російської агресії наразі невідома. Українська влада повідомляла, що станом на 28 лютого загинуло 352 мирні жителі, поранення дістало 2040 осіб (новіших даних влада не публікувала). Відомо, що серед загиблих в Україні – 38 дітей. Про втрати серед українських військовослужбовців президент України востаннє говорив 25 лютого – за перший день війни, за його інформацією, загинуло 137 військовослужбовців.

Втрати російських окупантів станом на 6 березня становили понад 11 тис. осіб убитими, пораненими та полоненими, а також 285 танків, 985 ББМ, 109 артилерійських систем, 50 РСЗВ, 21 одиниця засобів ППО, 44 літаки, 48 вертольотів, 447 автомобілів, два легкі швидкісні катери, 60 цистерн із паливом і чотири оперативно-тактичні безпілотники.

27 лютого Україна подала позов проти Росії до Міжнародного суду ООН, вимагаючи "притягти Росію до відповідальності за спотворення поняття геноциду для виправдання агресії". Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан особисто ініціював розслідування щодо вторгнення РФ в Україну, а 3 березня повідомив про початок розслідування.

Через вторгнення РФ в Україну західні країни запровадили проти Росії санкції, зокрема персональні проти Путіна. Після введення санкцій у Росії оновилися історичні максимуми падіння курсу рубля щодо євро та долара. Санкційні заходи призвели до обвалу економіки країни-агресора. Санкції мають намір розширювати і надалі.