Зібров: Я не забуду дівчинку Аліну з Коцюбинського. Вона сиротою залишилася повною. Їй років сім чи вісім. Вона мене побачила, обійняла і хвилин 15 стояла G

Зібров: Я так був приємно здивований, що дітвора знає пісню "Вуса-бренд"
Фото: pavlo_zibrov/ Instagram
Український співак Павло Зібров в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман розповів, як виступав із благодійним концертом для українських дітей, котрі залишилися без батьків.

"Там 50 хлопчиків і дівчаток, яким від семи до 12 років. А в них немає батьків. З гарячих точок. І я думаю: "Що я буду для дітей співати?" Але коли зайшов, там дехто почав кричати: "Дядя Паша! "Вуса-бренд"!" Один хлопчик підбіг, тис мені руку, вихователька каже: "Він не спав цілу ніч. Знав, що в нас завтра буде дядя Паша Зібров. У нього улюблена пісня – "Вуса-бренд". І він сказав: "Я дуже буду його просити, щоб він мені цю пісню сьогодні заспівав". Уявляєте? Я так був здивований приємно, що дітвора знає пісню "Вуса-бренд", – розповів співак.

Зібров зізнався, що найбільше йому запам'яталася дівчинка Аліна років семи чи восьми із села Коцюбинське.

"Я не забуду дівчинку Аліну з Коцюбинського. Коцюбинське – це поряд тут, біля Гостомеля. Там були орки. І теж вона сиротою залишилася повною. Їй років сім чи вісім. І вона мене побачила, стала мені на ноги, уткнулася обличчям у живіт, обняла за талію і хвилин 15–20 стояла. Мені треба вліво-вправо відійти, а вона зі мною, на моїх ногах стоїть. Прижалася серцем, як горобчик. Я чую, пташечка б'ється. Їй хочеться пригорнутися до тепла якогось людського. Отакі моменти не забуваються. Неможливо просто. Отакі концерти в нас. І Біла Церква, і Черкаси, і на Чернігівщину до прикордонників їздимо", – наголосив артист.

Зібров: У нас родичі в Севастополі. Дзвонили: "Якщо у вас тяжка обстановочка, ми готові вас прийняти. У вас захопили владу фашисти". Послав. Після того ми більше не спілкувалисяПовний текст інтерв'ю

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Контекст:

Зібров народився 1957 року в селі Червоне Вінницької області. 1981-го закінчив оркестровий факультет Київської консерваторії імені П. І. Чайковського, потім служив в армії.

1993 року Зіброву надали звання заслуженого артиста України, а за три роки – народного. З 1994 року Зібров є директором і художнім керівником Театру пісні Павла Зіброва.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Зібров виступає з благодійними концертами.