На "Книжковому арсеналі" вибрали найкрасивішу книгу
Упорядником і автором видання, зокрема дизайну, верстки та фотографій став В, Н, А колектив (Уляна Биченкова, Ніка Кудінова, Альона Соломадіна). Видавництво – IST Publishing. Видання також перемогло в номінації "Візуальна книга".
Також названо переможців ще у чотирьох номінаціях: книги для читання, дитяча книга, утилітарна книга та експеримент.
У номінації "Книга для читання" перемогло видання "Креативність та інші фундаменталізми" Паскаля Гілена (видавництво – IST Publishing, переклад Оксани Смерек).
У номінації "Дитяча книга" найкращим визнано видання "Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи" Катерини Міхаліціної і Станіслава Дворницького (видавничий дім "Портал").
У номінації "Практична книга" перемогла серія перекладів про історію та теорію фотографії та мистецтва: "Тягар репрезентації: есе про множинність фотографії та історії" Джона Теґґа, "Вогонь бажання: зародження фотографії" Джеффрі Бетчена (видавництво "Родовід").
У номінації "Експеримент" найкращою стала книга "Blindman" (видавництво IST Publishing, автори проєкту – Володимир Гавриш, Андрій Беницький, проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду).
"Книжковий арсенал" – щорічний міжнародний книжковий фестиваль, заснований у 2011 році. Його відмінні риси від інших літературних фестивалів в Україні – це вперше випробувані на ньому медійні формати: публічні інтерв'ю, інтелектуальні дискусії, експериментальні літературно-музичні перфоманси.
"Мистецький арсенал" – культурно-мистецький та музейний комплекс у Києві, створений 2006 року з ініціативи президента Віктора Ющенка.
У травні 2020 року мав відбутися ювілейний Х міжнародний фестиваль "Книжковий арсенал", його темою організатори заявили "ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ". Куратором фокусної став літературознавець, кандидат філологічних наук Ростислав Семків. Однак через пандемію коронавірусу фестиваль перенесли на 2021 рік.