Інфекціоністка Федорова розповіла, які продукти допомагають у боротьбі з коронавірусом

Світлана Федорова радить додавати в їжу куркуму
Фото: radiosvoboda.org
Курячі яйця та риба містять багато мінералів і допомагають організму боротися з коронавірусом, розповіла у своєму відеоблозі лікарка-інфекціоністка, депутатка Миколаївської міськради від партії "Наш край" Світлана Федорова.

"Яйця містять залізо, магній, калій, кальцій, а також цинк, які не втрачають своїх корисних властивостей навіть під час термічного оброблення. Завдяки своєму складу яйця збільшують вироблення лімфоцитів, пригнічують розмноження вірусів, скорочують тривалість дії інфекції, мають протизапальні властивості", – зауважила Федорова.

За її словами, у період спалаху коронавірусу важливо ввести до раціону жирну рибу – не обов'язково дорогу, можна і звичайний оселедець.

"Морська риба має у своєму складі кислоту Омега-3, яка забезпечує будівельні блоки для протизапальних гормонів – ейкозаноїдів, а вони позитивно впливають на імунну систему", – пояснила лікарка.

Інфекціоністка радить додавати в їжу спецію куркуму, яка є природним антибіотиком, а також вживати сири, кролятину та індичатину, які допоможуть нормалізувати сон після захворювання на коронавірус.

Відео: НАШ КРАЙ Політична партія / YouTube

Контекст:

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

У середині листопада 2021 року влада повідомила про початок спаду четвертої хвилі коронавірусної інфекції. Країна пройшла осінній пік захворюваності та смертності від коронавірусу, повідомили 24 листопада у Національній академії наук України.

20 січня 2022 року міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив про початок нового спалаху коронавірусної інфекції. За прогнозами міністерства, пік цієї хвилі припаде на середину лютого. Ляшко зазначив, що поточна хвиля COVID-19 рухається із заходу на схід. У відомстві вважають, що вона спричинена поширенням штаму коронавірусу "Омікрон".

У Центрі громадського здоров'я МОЗ повідомляли 27 січня, що в Україні 6,2% усіх інфікованих коронавірусом становлять діти.

Ляшко говорив 7 лютого, що протягом найближчих двох тижнів кількість нових випадків COVID-19 в Україні може зрости до 60 тис. за добу.

14 лютого в МОЗ України заявили про ознаки стабілізації ситуації із захворюваністю на COVID-19 – на тиждень раніше, ніж передбачали прогнози. Але протягом 17 лютого виявили 34 938 хворих, кількість хворих зростає вже четвертий день поспіль.