Шкіряк про інцидент біля суду в Києві: Черговий перформанс від бригади Грішина і Ко

Шкіряк не має наміру звертатися в поліцію у зв'язку з тим, що трапилося
Скріншот: ІНФОРМАТОР / YouTube

Конфлікт біля будівлі Вищого спеціалізованого суду Києва намагався спровокувати нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко та його соратники.

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у своєму Facebook прокоментував напад на нього під будівлею Вищого спеціалізованого суду Києва.

Він зазначив, що ніхто його не бив і "нічого страшного не сталося".

За словами Шкіряка, конфлікт намагалися спровокувати організатори акції під Радою – "Грішин (нардеп від "Самопомочі" Семен Семенченко) і Ко".

"Ситуація звична і не дивує. Мужні воїни, нічого не скажеш. Знаєте, коли деякі, як шакали, збиваються в зграю – це справжні херої, мама не горюй. Ставлюся до цього спокійно і з розумінням. А як їм інакше реалізувати свою значимість?" – зазначив Шкіряк.

За словами радника глави МВС, він не буде звертатися в поліцію у зв'язку з поточним інцидентом.

"Це повна маячня! Навіть говорити про це не варто. Для цього немає жодних потреб. Ну пошарпалися трохи, з ким не буває. Усе ок!" – підкреслив він.

Інцидент біля будівлі Вищого спеціалізованого суду Києва стався 6 листопада. Перед судовим засіданням у справі бердянського прикордонника Сергія Колмогорова юрба атакувала Шкіряка. Спочатку люди вигукували: "Уй...буй! Мусора нахєр звідси", потім почали штовхати радника. Потім у ситуацію втрутилася поліція, після чого Шкіряка виштовхали з натовпу.

Інцидент, у зв'язку з яким було засуджено Колмогорова, стався 9 вересня 2014 року в районі Маріуполя. Військовослужбовці помітили неподалік від берега моря автомобіль, який блимнув фарами, а потім попрямував у їхній бік.

На вимогу зупинитися для перевірки документів водій натиснув на газ і пішов на прорив. Прикордонники відкрили вогонь на ураження. Пасажирка автомобіля загинула, а уродженець Донецька, який перебував за кермом, не постраждав. Пізніше він виїхав до Росії.

Вогонь по автомобілю одночасно вело дев'ять осіб. Обвинувачення було висунуто тільки Колмогорову. Вирок суду першої інстанції – 13 років в'язниці – було підтверджено апеляційним судом.