У справі про вбивство Шеремета здійснено більше ніж 20 експертиз – ГПУ
На нинішньому етапі слідство розглядає чотири версії мотивів убивства журналіста Павла Шеремета, зазначив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко.
Протягом двох років розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета правоохоронці здійснили понад 20 експертиз. Про це 20 липня повідомив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко у Facebook.
"Станом на сьогодні вже проведено понад 20 різноманітних експертиз, деякі ще тривають. За словами слідчих, опитано десятки людей, проведено моніторинг ефіру мобільного зв'язку, вивчено записи камер відеоспостереження та матеріали, які з'являлися в меді-апросторі", – написав Лисенко.
До проведення експертних досліджень залучено фахівців ФБР, додав він.
Лисенко підкреслив, що на нинішньому етапі слідство розглядає чотири версії мотивів убивства: професійна діяльність, особисті неприязні стосунки, дестабілізація ситуації в Україні, помилкове вбивство (замість співзасновниці видання "Українська правда", цивільної дружини загиблого Олени Притули).
Він сказав, що про підозру поки нікого не повідомляли.
Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок вибуху машини, що належала Притулі.
У вересні 2017 року стало відомо, що Національна поліція засекретила всі рішення судів у справі щодо вбивства Шеремета.
19 липня 2018 року Національна спілка журналістів України (НСЖУ) вимагала здійснити парламентські слухання на тему безпеки журналістів в країні та публічно відзвітувати про результати розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета в Києві.
Сьогодні заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін заявив, що "людину, яка може бути причетною до вбивства Шеремета, встановлено, але не ідентифіковано".