РФ ударила ракетою по Шостці в Сумській області. Пошкоджено інфраструктуру й кілька багатоповерхівок

РФ ударила ракетою по Шостці в Сумській області. Пошкоджено інфраструктуру й кілька багатоповерхівок
На місці прильоту працюють рятувальники
Фото (архів): Головне управління ДСНС України у Сумській області / Facebook

20 січня армія країни-агресора Росії вдарила ракетою по Шосткинській громаді Сумської області. Про це обласна військова адміністрація повідомила в Telegram.

В ОВА кажуть, що люди не постраждали. Під російський обстріл потрапило житло й інфраструктура.

Міський голова Шостки Микола Нога підтвердив "Суспільному", що ракета окупантів зруйнувала об'єкт інфраструктури й пошкодила чотири багатоповерхові будинки. За його словами, на місці працюють аварійно-рятувальні бригади.

Ракетну небезпеку в області Повітряні сили Збройних сил України оголосили об 11.32. Уранці ПС ЗСУ розповіли про випущену вночі окупантами балістичну ракету "Іскандер", але даних про влучання не повідомляли.

Контекст:

Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, окупувавши частину Сумської області. На початку квітня північні регіони України, зокрема Сумську область, звільнили від російських окупантів, але військові РФ регулярно обстрілюють регіон із російської території.

10 грудня 2024 року український сервіс DeepState, який співпрацює з Міністерством оборони України, повідомив про ймовірний прорив РФ у районі Олександрії Сумської області, але у ДПСУ пояснили, що це не так, тому що йдеться про заболочену місцевість, де РФ буде важко закріпитися чи розвинути рух.

Окупаційні війська 2025 року збільшили вчетверо кількість обстрілів на території Сумської області, констатував 5 січня голова ОВА Володимир Артюх.