У Київській області зросла кількість загиблих унаслідок нічної російської атаки
У Київській області загинуло троє людей унаслідок атаки безпілотників, яку військові країни-агресора РФ здійснили в ніч на 24 січня. Про це повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Telegram.
Третьою загиблою виявилася жінка 1965 року. Вона, за даними рятувальників, була дружиною чоловіка у Броварах, про загибель якого повідомляли раніше.
Як уточнили в Національній поліції, у цьому районі пошкоджено вісім приватних будинків, три автомобілі, магазин, господарчу споруду й паркан.
Окрім того, у багатоквартирному будинку у Фастівському районі внаслідок падіння уламків збитого дрона пошкоджено 11 квартир.
Контекст:
Російські військові практично щодня обстрілюють Україну, зокрема регулярно випускають по Києву й області ударні безпілотники Shahed.
Зокрема, у ніч на 24 січня 2025 року РФ атакувала Україну ударними безпілотниками. У Київській області внаслідок падіння уламків дронів пошкоджено приватні будинки у Броварах, а також 10-поверховий житловий будинок у Глевасі, де загинув чоловік.